Detenční náramky a monitorovací systémy

Detenční a monitorovací systémy pro kontrolu pohybu. A dodržování karantény. Profesionální tracker.

Na vzestupu jsou monitorovací náramky které jsou použitelné pro monitorováni zaměstnanců, ale i pro kontrolu dodržení podmínek pohybu, nebo karantény stanovených jinou autoritou.

Tyto náramky, které jsme mohli spatřit ve sci fi filmech se pomalu budou dostávat do našich životů a nebudou učeny jen vězňům. Jejich uplatnění by mohlo byt s úspěchem nalezeno například při hygienicko karanténních opatřeních, kontrole zaměstnanců, osobní ochrany a ochrany rodiny.

Monitorovací náramky  nutně nemusí mířit jen do státního sektoru na kontrolu delikventů, ale i tam kde v rámci výkonu povolání kdy má pracovník takovou kontrolu v pracovní smlouvě. Nad kontrolou pracovníků ve výrobních procesech se nikdo nepozastavuje a tisíce dělníků má přesně vymezený čas k práci jídlu a rozvržené pauzy.

Současný stav českého vězenství kdy je naplněna a přepněna kapacita věznic a výšené nároky na ekonomiku vězenství budou stále vice protlačovat dálkové kontrolované detenční systémy. Elektronické systémy domácího vězeni.

 

Monitorovací náramky pro zaměstnance. Profesionální tracker.

Není důvod proč pracovník pobírající mzdu by neměl být kontrolován zda vykonává  práci v rozsahu ve kterém jí má vykonávat. Je tedy nasnadě využít moderních metod efektivní kontroly a řídící pracovník pak má efektivnější a plošnější kontrolu nad větším počtem zaměstnanců.

Toto zefektivnění umožní zploštit strom řízení a ušetřit nemalé náklady v nižším managmentu.

Nemluvě o tom že systém kontroly se da automatizovat a dají se nastavit automatické alarmy na netipický pohyb nebo chování což celou kontrolu ještě zefektivní.

Bezpečnostní náramky pro preventivní využití v oblasti osobní ochrany. Prevence proti únosu.

Hrozí Vám únos, chcete transparentně dát vědět, že jste nepřetržitě monitorováni. Detenční náramek je dobrý jak na praktické úrovni pokud by již k únosu mělo dojít  tak zejména na úrovni psychologické prevence.  Provozní náramky jsou jistě nižší než ochranka a pokud se dá vyhrocené situaci předejít je to jistě bezpečnější cesta než scénáře z amerických filmů.

 

Master  –  Slave náramky. Dobrovolné domácí použití pro monitorování v rodině.  Profesionální tracker.

Necítíte se bezpečně nebo máte strach o potomka ? Monitorovací náramek, na rozdíl od běžných trakerů je transparentní a proto všímavějšího útočníka odradí ve fázi úmyslu. Pak jej nejde jednoduše vyřadit z provozu a pokud se tak stane je to hlášeno jako poplach.

Traceker  GS 2020 který dodáváme je nárazuvzdorný a  voděodolný nabízí o kategorii výší ochranu než běžné komerční trakery. K našemu trakeru nabízíme i servis a údržbu.

Žárlivost a nevěra pod kontrolou

Detenční náramky mohou být na dobrovolné bázi použity i v domácím prostředí a mohou pomoci překonat krátkodobě vypjatá období přehnané žárlivosti, nebo nedůvěry.  Jistě to není standartní  řešení , ale je to důkaz místo slibů.

Profesionální monitorovací tracker – sledovač GS 2020 pro pacienty postižené Alzheimerovou choroba

Další možné požití náramku je pro pacienty trpící Alzheimerovou chorobou. Náš profesionální traker vydrží 10 az 12 dní bez dobíjeni a nedá se odepnout, takže riziko jeho nekontrolované ztráty se minimalizuje na rozdíl od běžných trakerů, kere se musejí často dobíjet a jsou jednoduše odnímatelné  nebo dokonce volně ložené. Tyto vlastnosti je prakticky vylučují pro účinné požití pro pacienty s Alzhaimrem.

Detenční a monitorovací náramky. Profesionální tracker GS 2020 servis, údržba a zaškolení.

Pro námi dodávání náramek zajištujeme proškolení obsluhy monitorovacího personálu, zajištujeme dodáni náhradních dílů a příslušenství , dále kompletní servis a údržbu.

Doporučený preventivní revizní interval je jeden rok. Zkontrolujeme zachovaní vodotěsnosti a kapacitu baterie.  Pro profesionální traker je klíčová spolehlivost proto není radno preventivní kontroly podcenit, aby se předešlo výpadku v ten nejméně vhodný okamžik. V případě potřeby můžeme zajistit náhradní náramek zdarma po dobu revize.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *