Desinfekcní nafukovací stany

Desinfekcní nafukovací tunely

Novinkou pro boj s šířením infekcí jsou nafukovácí mobilní stany .

Jsou vyrobitené na zákazku nebo objednatelné jako moduly. Které jsou navrženy k jednotlivým ukonům.

Nafukovací desinfekční stany

Jedná se o moduly, které jsou designované pro desinfekci osob. Při průchodu osob desinfekčním tunelem jsou osoby vedeny přes přetlakovou komoru s desinfekčním aerosolem.

Desinfekční tunely jsou efektivním a mobilním nástrojem, který se dá operativně postavit před vstupy do dopravních prostředků, před nemocníce, továrny, haly, sportoviště ….

Prostupem přes desinfekční tunel se neutralizují bakterie a viry na povrchu těla a na oblečení. Velké verze desinfekčních tunelů se dají použít i na desinfekci vozu v kombinaci s desinfekční  vanou na kola.

Nafukovací stany a přetlakové a podtlakové sály.

Podle způsobu použití je možné volit z podtlakových nebo přetlakových stanu .

Nafukovací stany mají výhodu kontrolovaného managmentu distribuce vzduchu, tlaku a jeho proudění.  Od mobilních přetlakových hal s filtrovaným vzduchem, který zajištuje vyšší  čistotu prostředí a lze je požít jako pohotovostní  prostory v místě urgentního zásahu.

Lze vyrobit i stany se s přetlakovou konstrukcí ale podtlakovým vnitřním prostředím. Odváděný vzduch je pak filtrován a je možné chránit okolní prostředí před kontaminovaným vzduchem z podtlakového prostoru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *